Р

РЕСТОРАН

20.03.2017

РЕСТОРАН

     

ресторан ФонтушКомплекс «Фонтуш» — це сімейний ресторан для відпочинку з родиною та дітьми. В комплексі є ФОНТУШ БУТІК ГОТЕЛЬ на 14 номерів, Хостел Фонтуш на 22 людини. Ресторан має бенкетну залу на 110 осіб, бар на 40 осіб, дитячий ігровий зал площею понад 100 м ² з дитячим меню, відповідним інтер’єром, теплою підлогою та можливості організації різноманітних свят та розваг для малечі.

Меню ресторану підібране протягом багатьох років порадує любителів української національної кухні. Різноманітні салати та закуски, страви з телятини та свинини, традиційний український борщ, вареники, холодець, вертуни та крученики, деруни та банош, форель, короп та багато-багато усього смачненького, без чого не обходяться українські весілля, бенкети, іменини, хрестини, корпоративи, дні народження. Саме для обслуговування таких подій для вас працює професійно підготовлений персонал ресторану «Фонтуш».

Сніданки щоденні від 30 до 65 грн. не тільки для проживаючих в готелі та хостелі, а й нашим гостям Івано-Франківська

Вечором в ресторані є жива музика.

«Дух старої Австрії та смак української забави» — ці слова на візитів ці поруч із портретом дідуся та бабусі власників, котрі народилися ще на території Австро-Угорщини, повністю відповідають ідеології закладу. «Фонтуш» — це вуличне прізвисько ще з діда прадіда носить родина Тараса Клима, що в перекладі з угорської означає «важливий». Саме таким для власників та колективу ресторану є всі відвідувачі. Саме такою для нас усіх є улюблена справа, якою вони займаються – справа їхнього життя…

Долучіться до цієї ідеології та відчуття атмосфери затишку, безпеки та уваги, смаку чудових страв та різноманітному відпочинку у родинному колі.